Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum založené v duchu vzájomného rešpektu a medzidruhovej spolupráce.
 
DomovDomov  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Sophia Deer

Goto down 
+2
Manduca
Divotvorca
6 posters
AutorSpráva
Sophia Deer

Sophia Deer


Počet príspevkov : 10
Join date : 24.05.2016

Sophia Deer Empty
OdoslaťPredmet: Sophia Deer   Sophia Deer Icon_minitime5/24/2016, 18:44

Zdravím všetkých,
som jedno z indigových detí. Možno ste o tom už počuli. Pojem indigové deti je odvodený od našej aury, keďže sa v nej táto farba dosť nachádza. Potom sú tu aj vyššie uvedomenia, kedy sa aj celý charakter aury mení. Neviem či som na 100% indigo dieťa, lebo nie na každom rohu sa nájde človek čo vidí auru. No mám rovnaké poslanie aj problémy, takže aj keby moja aura nebola ničím výnimočná, netrápi má to. Nepríde mi podstatné to ako sa pomenujem, záleží mi na tom, čo robím.
Čítala som, že slovo 'vampyr' je pôvodný výraz. Bola som zvedavá, hodila to do googlu a vuala našla som niečo, čo vôbec nevyzerá zle.
Myslím si, že som sčítaný človek. Moje schopnosti sú - prílišná empatia a priťahujem psychicky a duševne zranených ľudí. Obklopujem sa nimi a občas sa mi stáva, že ich problémy, sú aj moje a ich pocity, sú aj moje. Pomáham im, ale tiež mám svoje zlé obdobia. Niekedy som plná pocitov a vytvorím si niečo ako štít, kedy sa pomaly zbavujem všetkého a odháňam od seba ľudí. Tiež si nie som istá či som človek, čo sám cíti také silné pocity ako nenávisť či láska. Som dosť citlivá na energie. Napríklad keď niekto kričí, cítim vibrácie. Viem čo to o astrale a astralnych bytostiach, anjeloch a inom, no je to skôr teoretické. Nevyvolávam duchov, voči tomu mám rešpekt. A na to aby som sa naučila vidieť auru, som nemala trpezlivosť.
Čo od fóra očakávam? Rada spoznám niekoho nového aj sa rada niečo dozviem.
Zbožňujem prírodu a mám lepší vzťah so zvieratami ako s ľuďmi. Rada behávam v lese a mám rada fyziku. Moje obľúbené farby sú zelená a fialová. Mám 15 rokov a som veriaca. Verím v Boha. Nie v starého pána, v bielom ruchu a s bielou bradou. Myslím si, že každý má svojich anjelov, dávajú na nás pozor a občas ich cítim (cítim kvetinovú vôňu). Moja mama ich zase občas zahliadne ako žiarivé gule.
Prajem pekný deň Smile
Návrat hore Goto down
Reder




Počet príspevkov : 580
Join date : 31.05.2013

Sophia Deer Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophia Deer   Sophia Deer Icon_minitime5/24/2016, 19:33

Zdravím Ťa Sophia Deer.

pôsobíš na mňa príjemne, máš toho veľa pred sebou - spoznávanie svojich výšin aj hlbín.. ako každý. Než napíšem svoje rozhodnutie, počkám si na nejaké otázky iných členov - teraz mi žiadne nenapadajú.

Ono ten pojem indigové deti je ošmetný. A vlastne bezpredmetný, presne ako píšeš - podstatné je, čo robíš, kto si.
Návrat hore Goto down
Divotvorca
Čitateľ
Divotvorca


Počet príspevkov : 212
Join date : 27.02.2014
Age : 47

Sophia Deer Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophia Deer   Sophia Deer Icon_minitime5/25/2016, 07:30

Zdravím ťa Smile
sčítaný človek s intenzívnym vzťahom k prírode, to je dobrá kombinácia. S tými pocitmi budeš podľa mňa niečo musieť urobiť...
Venuješ sa aj nejakej magickej praxi? Veštenie? spomínaš energetické štíty... pochváľ sa čímkoľvek konkrétnym. Alebo máš nejaké ambície? V tvojom veku som robil všetko preto, aby som stretol vílu Smile
Som zvedavý, čo si zač.
Návrat hore Goto down
Manduca
Vampyr
Manduca


Počet príspevkov : 327
Join date : 29.12.2015
Bydlisko : London

Sophia Deer Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophia Deer   Sophia Deer Icon_minitime5/25/2016, 07:36

Zdravim
Mňa v podstate tiež nenapadá žiadna otázka.

Tvoje cesty smerujú k anjelizmu? Mne sa tak pozdáva s tvojho textu. Čo sa týka toho vampirizmu to že pozoruješ na sebe niaku prácu s energiou neznamená že si niaka bytosť. To neber ako urážku.
Poznám tzv.ľudí ktorý vedia lepšie určite vecí ako vampýri a podobne Smile
Návrat hore Goto down
http://vampyressupportsitemessageboard.yuku.com
Sophia Deer

Sophia Deer


Počet príspevkov : 10
Join date : 24.05.2016

Sophia Deer Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophia Deer   Sophia Deer Icon_minitime5/25/2016, 08:09

Nie nevenujem sa vešteniu. Občas mám predtuchy, keď prichádza v mojom živote nejaká zmena a tieto predtuchy mi pomáhajú sa s tým ľahšie vyrovnať. Svet vnímam ako energie a ľahko sa mi s nimi pracuje. Moje štíty sú v celku veľmi jednoduchá záležitosť. V tom mi pomáhajú anjeli.
Rada svoje schopnosti využívam na upokojovanie zvierat a ľudí. Hovorím málo, viac komunikujem telepaticky. Niekedy si to človek už ani neuvedomuje, že či to povedal na hlas alebo nie.
Túžim sa zoznámiť s nejakou elementárnou bytosťou. Najviac asi so stromovym človekom.
Moje cesty smerujú asi k zdokonaľovaniu sa v mojich schopnostiach a naučení sa nových. Anjeli sú pri mne stále a pomáhajú mi, ale nemám potrebu to ďalej riešiť.
A nie som vampyr, ani dlak, ani mág. No rada by som sa s niekým takým zoznámila aj sa o nich dozvedela niečo nové. Smile
Návrat hore Goto down
Reder




Počet príspevkov : 580
Join date : 31.05.2013

Sophia Deer Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophia Deer   Sophia Deer Icon_minitime5/25/2016, 08:22

Nuž, som ZA.

Ku kontaktu s takými bytosťami možno prídeš neskôr a praxou zistíš, ako to vlastne chodí s jemnejšou realitou. Je mi sympatické, ako si sa ne-zaradila.
Návrat hore Goto down
Manduca
Vampyr
Manduca


Počet príspevkov : 327
Join date : 29.12.2015
Bydlisko : London

Sophia Deer Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophia Deer   Sophia Deer Icon_minitime5/25/2016, 12:52

Ja som Za Smile
V celku sa mi páči tvoj postoj na tvoj vek aj vyspelý.
Návrat hore Goto down
http://vampyressupportsitemessageboard.yuku.com
Hrobař
Vampyrolog
Hrobař


Počet príspevkov : 1067
Join date : 27.12.2012
Age : 34

Sophia Deer Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophia Deer   Sophia Deer Icon_minitime5/25/2016, 13:22

PROTI. Dívčina vypadá sice dobrosrdečně ale zranitelně a nejsem si jistý jestli by jí tohle prostředí prospělo.
Návrat hore Goto down
Sophia Deer

Sophia Deer


Počet príspevkov : 10
Join date : 24.05.2016

Sophia Deer Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophia Deer   Sophia Deer Icon_minitime5/25/2016, 13:59

Je milé, že si robíte starosti, ale nie som taká slabá. Nebojím sa tmy, ani tieňov. Smile
Návrat hore Goto down
Hrobař
Vampyrolog
Hrobař


Počet príspevkov : 1067
Join date : 27.12.2012
Age : 34

Sophia Deer Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophia Deer   Sophia Deer Icon_minitime5/25/2016, 14:02

Ale jsi citlivá na cizí emoce a energie. A zrovna nelidé a čarodějové mají mnohem silnější a často "šílenější" energie a emoce než lidé.
Návrat hore Goto down
Manduca
Vampyr
Manduca


Počet príspevkov : 327
Join date : 29.12.2015
Bydlisko : London

Sophia Deer Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophia Deer   Sophia Deer Icon_minitime5/25/2016, 14:29

Hrobar kazdy potrebuje facky od zivota
Návrat hore Goto down
http://vampyressupportsitemessageboard.yuku.com
Hrobař
Vampyrolog
Hrobař


Počet príspevkov : 1067
Join date : 27.12.2012
Age : 34

Sophia Deer Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophia Deer   Sophia Deer Icon_minitime5/25/2016, 14:33

Jo tak pokud to berete takhle tak jen do ní bando.
Návrat hore Goto down
Manduca
Vampyr
Manduca


Počet príspevkov : 327
Join date : 29.12.2015
Bydlisko : London

Sophia Deer Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophia Deer   Sophia Deer Icon_minitime5/25/2016, 14:41

Very Happy ale no tak, nech spozna charaktery bytostí iba jej to pomoze
Návrat hore Goto down
http://vampyressupportsitemessageboard.yuku.com
Reder




Počet príspevkov : 580
Join date : 31.05.2013

Sophia Deer Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophia Deer   Sophia Deer Icon_minitime5/25/2016, 15:23

Hrobař, nič v zlom, ale akože fakt najtemnejšie miesto na svete je toto fórum. Čistá zloba. Len čo nahliadne, tak jej prepne - lebo bububu, asi nemá vlastný rozum a napísala, že je citlivá Very Happy Prepadne sa do abbysu, naplní ju skaza a ničota a to všetko budeme mať na svedomí. Čo si potom počneme?
Návrat hore Goto down
Hrobař
Vampyrolog
Hrobař


Počet príspevkov : 1067
Join date : 27.12.2012
Age : 34

Sophia Deer Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophia Deer   Sophia Deer Icon_minitime5/25/2016, 15:27

Máš pravdu. Vampýři jsou přece známí tím jací jsou to kytičkoví králíčci. Nic jí od nich nehrozí. Co mě to jen napadlo? :-D
Návrat hore Goto down
Layla

Layla


Počet príspevkov : 1739
Join date : 11.12.2012
Age : 34

Sophia Deer Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophia Deer   Sophia Deer Icon_minitime5/25/2016, 18:42

Sophia Deer Black_10
Jedna vamp kytka na uvítanie Very Happy:D:D

A teraz vážne. V tvojom písaní, hoc je veľa dobrosrdečného vidím aj zopár rozporov. V úvode si samu nazvala indigovým dieťaťom, argumentovala prečo by to tak malo byť a hneď na to napísala, že je fuk ako sa pomenuješ, lebo záleží na tom čo robíš...
Na jednu stranu píšeš ako sa chceš zdokonaľovať a pritom nemáš trpezlivosť ani na taký základ akým je videnie aury. Pritom existuje veľmi jednoduché tréningové postupy a výsledky sa dostavujú pomerne rýchlo.

V každom prípade mám na teba pár jednoduchých otázok:

1. Ako si predstavuješ dnešných vampyrov?
2. Aké knihy si prečítala? (napíš, ktoré si spomenieš)
3. Ako dlho sa o tieto témy zaujímaš a čo ťa k tomu viedlo?
Návrat hore Goto down
https://vampyre-blood.slovakforum.net
Sophia Deer

Sophia Deer


Počet príspevkov : 10
Join date : 24.05.2016

Sophia Deer Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophia Deer   Sophia Deer Icon_minitime5/25/2016, 20:40

Myslím, že je to preto, lebo som doteraz nebola pripravená, plne rozvinúť svoje schopnosti. Smile
Vampyrov by som definovala ako ne-ľudí, čo sa musia živiť rôznymi energiami. Buď od ľudí, iných bytostí alebo elementov. Niekde som čítala, že získavať energiu zo zvierat je nebezpečné, lebo sú ľahko posadnuteľné démonmi. Vampyri majú vyššie nároky na energiu, kvôli svojim schopnostiam. Vampyr nie je človek, má niečo iné v duši. Ale nie je to nejaký maniak, démon alebo tak. Nespáli ho slnko na popol, to je hlúposť. Môže byť na slnko citlivejší, to je všetko. Mnohé mýty mohli byť kedysi pravdivé, ale čas mení veľa vecí. O vilách a anjeloch som čerpala hlavne od Doreen Virtue a Lorny Byrneovej, o elementárnych bytostiach som našla od Paracelsusa, ale nie som si celkom istá, či je to to pravé. O dlakoch a vampyroch moc kvalitnej literatúry nie je, no čítala som pár blogov. Podľa toho čo dávalo zmysel a mojich pocitov, som si utvorila záver. Ak nie je správny, ospravedlňujem sa.
O nadprirodzené bytosti sa zaujímam od útleho veku. Nikdy som neverila tomu, že sú 'len ľudia'. Smile
Návrat hore Goto down
Layla

Layla


Počet príspevkov : 1739
Join date : 11.12.2012
Age : 34

Sophia Deer Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophia Deer   Sophia Deer Icon_minitime5/25/2016, 20:54

Tú knihu elementárnych bytostí mám. Keď sa nad tým viac zamyslíš, tak to svoju logiku má, nie je to zlá kniha, aj keď mi to príde skôr ako autorova špekulácia, no v tomto obore je len málo vecí o ktorých môžeme hovoriť ako o nevyvrátitelnej pravde. Smile
Dobre no, v podstate nemám nič proti a keďže väčšina bola za, tak ťa u nás vítam, stav sa na chate.
Návrat hore Goto down
https://vampyre-blood.slovakforum.net
Sponsored content





Sophia Deer Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sophia Deer   Sophia Deer Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Sophia Deer
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Útočisko :: Predstavenie-
Prejdi na: