Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum založené v duchu vzájomného rešpektu a medzidruhovej spolupráce.
 
DomovDomov  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Serpi

Goto down 
+4
Divotvorca
Manduca
Serpi
Elteral
8 posters
AutorSpráva
Serpi

Serpi


Počet príspevkov : 4
Join date : 08.06.2016

Serpi Empty
OdoslaťPredmet: Serpi   Serpi Icon_minitime6/8/2016, 13:07

Zdravím všechny uživatele fóra

Jsem Serpi, těší mě.
Přicházím na doporučení Hrobaře(Díky) a jsem hledající. Hledám Pravdu, tu celkovou největší, o světě a o sobě. Dětstvím mě provázela spousta věcí a jelikož mé vnímání bylo trochu jiné než ostatní očekávali, nebylo to snadné. Dnes už s tím umím celkem pracovat. Vyrůstat ´´o samotě´´ bez vědomí o dalších mě lehce poznamenalo a uzavřelo, ale neodradilo. Rodiče neměli nikdy čas, jeden z nich však patří mezi nás, a tak se mi od určitého věku otevřel přístup k, pro mne, vhodné literatuře a pár informacím.
Myslím, že fyzický věk není důležitý, ale v současnosti je mi 24 let. Mám řekněme blízko k přírodním bytostem, světelným bytostem, vampýrům a nedělá mi problém komunikovat s duchy nebo ´´mistry´´ pomocí karet nebo myšlenkových vjemů, a po úplném přijetí jistého životního stylu mě přišel přivítat Bafomet či Kozel v doprovodu dalších dvou bytostí.
Zkušenosti mám, ale informace mi chybí.
Přesně definovat vlastní podstatu se mi zatím nepodařilo a doufám že po přísunu nových informací a poznání dalších lidí a bytostí najdu některé odpovědi a vzájemné obohacení.
Jakým způsobem pracuji s energií zatím též nedefinuji,nevím, myslím že některé věci se dějí prostě samy, mechanicky, nebo podvědomě.
Nevím co dál napsat, tak Vám dám prostor pro dotazy na které s radostí odpovím

Ss pozdravem S.
Návrat hore Goto down
Elteral

Elteral


Počet príspevkov : 102
Join date : 31.05.2016

Serpi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Serpi   Serpi Icon_minitime6/8/2016, 13:20

Serpi znám už spoustu let a můžu říct, že je to upřímná a důvěryhodná bytost, která je otevřená a informace nasává jako houba.

Rozhodně jsem PRO přijetí. Myslím, že Serpi tenhle web pomůže, stejně jako mně, si spoustu věcí ujasnit a najít odpovědi.
Návrat hore Goto down
http://lysperka.deviantart.com/
Manduca
Vampyr
Manduca


Počet príspevkov : 327
Join date : 29.12.2015
Bydlisko : London

Serpi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Serpi   Serpi Icon_minitime6/8/2016, 14:42

Zdravím Serpi

Mám na teba zopár otázok. Smile
Zvedavosť som mnou lomcuje.

V akom veku ta prišiel navštíviť Bafomet?
Pomocou čoho ťa navštívil ? (Sen, vízia?) Dialo sa ti niečo divne? Pýtam sa preto lebo aj mne sa to stalo a nie raz.

Prečo práve vampíri?
Návrat hore Goto down
http://vampyressupportsitemessageboard.yuku.com
Layla

Layla


Počet príspevkov : 1739
Join date : 11.12.2012
Age : 34

Serpi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Serpi   Serpi Icon_minitime6/8/2016, 17:48

Vítam ťa Serpi Smile.

Mňa by zaujímalo, aký životný štýl si to prijal, keď ťa prišiel navštíviť a čo ťa k prijatiu daného štýlu viedlo.

Čo ťa motivovalo zaujímať sa o tieto témy?

Keď píšeš, že jeden z rodičov patrí medzi nás, mohol by si to konkretizovať? Mám namysli druhovú príslušnosť.

K tej práci s energiami, predsa len by ma zaujímalo, či ju nejak využívaš, skús si na niečo spomenúť. Hoc aj na nejaké pokusy, ak tam naozaj nič nie je, tak sa vyjadri, čo by si sa rád naučil/čo ťa z energetickej práce zaujalo?
Návrat hore Goto down
https://vampyre-blood.slovakforum.net
Serpi

Serpi


Počet príspevkov : 4
Join date : 08.06.2016

Serpi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Serpi   Serpi Icon_minitime6/8/2016, 20:09

Dekuji za odezvy : )
Urcitou dobu mi delalo problem ucinit rozhodnuti zda se tomuto"svetu" otevrit ci nikoliv.vzdy to bylo kolem,nejde o to zda se o temata zajimam nebo ne,nektere veci nejde ignorovat,jde je jen prijmout a pochopit. Bafomet me navstivil ve forme vize behem meditace, pri mem prijeti magie jako soucasti sveho zivota- to take bylo na mysli pri zmineni -zivotni styl. Nic divneho se mi nedelo, byl to pocit radosti, jakoze hura, a vreleho uvitani. od te doby jen prichazi vic veci...pote me jeste navstivil Kozel nekolikrat ve snu.a stalo se to pomerne nedavno takze ve veku 24 let. A prečo vampýři...krev me vzdy fascinovala a pritahovala. Nejen to. Po predchozich hovorech s hrobarem pomalu nabyvam dojmu,ze jsem vampyr,coz me na jednu stranu sokovalo a na druhou dalo pocit ze je to v poradku.
"Mezi nas" myslim mezi- Ty s otevrenym vedomim. Jinak si myslim ze je duchovne velmi vyspely clovek taktrochu moc zamotany v pozemskych starostech.Prace s energii. Ja nevim jak to popsat. Vsechno je energie. Co se do toho pocita? Vytvareni ochrany? Odhaneni bubaku?dopovani energii vystavene lidi?to treba obcas delam jen mivam chvile kdy je citim lip a kdy hur. Davat energii mi vsak nikdy problem nedelalo,naopak nejak mi to prijde jako neco co delat musim. S radosti se naucim vse co bude v mych silach. Tak : )
Návrat hore Goto down
Manduca
Vampyr
Manduca


Počet príspevkov : 327
Join date : 29.12.2015
Bydlisko : London

Serpi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Serpi   Serpi Icon_minitime6/8/2016, 20:37

Ja som Za Smile ďakujem za odpoveď
Návrat hore Goto down
http://vampyressupportsitemessageboard.yuku.com
Layla

Layla


Počet príspevkov : 1739
Join date : 11.12.2012
Age : 34

Serpi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Serpi   Serpi Icon_minitime6/8/2016, 20:53

Ďakujem za odpovede, no dávať energiu... Vampyr, ktorý sa delí o niečo čo je pre neho nevyhnutné, nepríde ti to trocha zvláštne? Uvedomuješ si nejaký dôvod tejto potreby? (keďže si napísal, že cítiš že to robiť musíš)
Návrat hore Goto down
https://vampyre-blood.slovakforum.net
Hrobař
Vampyrolog
Hrobař


Počet príspevkov : 1067
Join date : 27.12.2012
Age : 34

Serpi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Serpi   Serpi Icon_minitime6/8/2016, 21:00

Se Serpi se dobře znám. Je to ohromně energická pozitivní a empatická holčina. Docela jsem váhal jestli jí ukazovat svět magie ze strany jakou obývám já ale ukázalo se že má překvapivě velkou sílu a odvahu na někoho tak bezelstnýho. Když jsem po delší době poznal že je dost možná vampýrka tak bylo jasno. Ať vampýrka je nebo není tak sem patří.

Hlasuju PRO.

Edit: Laylo tohle asi vysvětlím líp já než ona. Taky mě to mádtlo ale ona nemá energetický deficit, právě naopak. Myslím že je trochu odlišný typ vampýra. V mytologii jsem na to právě narazil. V dohledné době se o tom víc rozepíšu na fóru, do představení to nepatří.
Návrat hore Goto down
Divotvorca
Čitateľ
Divotvorca


Počet príspevkov : 212
Join date : 27.02.2014
Age : 47

Serpi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Serpi   Serpi Icon_minitime6/9/2016, 07:52

Som ZA prijatie.
Návrat hore Goto down
Reder




Počet príspevkov : 580
Join date : 31.05.2013

Serpi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Serpi   Serpi Icon_minitime6/9/2016, 15:24

Ahoj,
nemyslím si, že musíš byť nevyhnutne vampýr, ak Ťa napr. priťahuje krv, alebo aj ak máš viac spoločných bodov s bežnými charakteristikami vampýrov. Po pravde si myslím, že na toto sa vykašli. Hľadať a prijať zaradenie Ťa podľa mňa môže skôr obmedziť, než že by Ti to niečo prinieslo. Nenechaj sa zasahovať odhadom druhých o tom, čo si a čo nie si. Vidia Ťa zvonka a posudzujú vždy len to, čo z Teba môžu vnímať - čiže z prejavu, nie zo stredu Tvojej bytosti, v ktorom môžeš stáť len Ty a Tvoj stred (ako každej inej bytosti) podľa mňa ďaleko presahuje kategórie druhov.
Som za Tvoje prijatie.
Snáď pobyt na tomto mieste a kontakt s rozmanitosťou, ktorá sa tu schádza pre Teba bude jedným z prínosných podnetov pri ceste ku svojmu stredu.
Návrat hore Goto down
Hrobař
Vampyrolog
Hrobař


Počet príspevkov : 1067
Join date : 27.12.2012
Age : 34

Serpi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Serpi   Serpi Icon_minitime6/9/2016, 16:09

Anguinus: Nepřišli sem snad téměř všichni se snahou o nějakou sebedefinici? Serpi není Edwardofilní školačka, to můžu dosvědčit :-) a ono říct jí ať se na to vykašle je přece stejné zasahování jako tvrdit že je to nebo ono. Myslím že se zvládne zorientovat v problematice dost rychle.
Návrat hore Goto down
Reder




Počet príspevkov : 580
Join date : 31.05.2013

Serpi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Serpi   Serpi Icon_minitime6/9/2016, 16:27

Hrobař: Ak je to zasahovanie tiež, je to protiváha k opaku - neutralizácia a poukázanie na priestor, ktorý má. To je všetko.
Návrat hore Goto down
Siatris
Vampyr
Siatris


Počet príspevkov : 320
Join date : 21.06.2013
Age : 30
Bydlisko : Púchov

Serpi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Serpi   Serpi Icon_minitime6/9/2016, 20:32

Zdravím ťa Serpi,

prešiel som si to tu a som ZA tvoje prijatie.
Návrat hore Goto down
http://energy-magic.estranky.cz
Layla

Layla


Počet príspevkov : 1739
Join date : 11.12.2012
Age : 34

Serpi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Serpi   Serpi Icon_minitime6/10/2016, 18:07

Súhlasím s anguinus, buď sama sebou bez ohľadu na to, čo si Smile
Vitaj na VB a uži si svoj pobyt Smile
Návrat hore Goto down
https://vampyre-blood.slovakforum.net
Sponsored content





Serpi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Serpi   Serpi Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Serpi
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Útočisko :: Predstavenie-
Prejdi na: