Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum založené v duchu vzájomného rešpektu a medzidruhovej spolupráce.
 
DomovDomov  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Yahallo!

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Aeldra




Počet príspevkov : 17
Join date : 09.04.2017

Yahallo! Empty
OdoslaťPredmet: Yahallo!   Yahallo! Icon_minitime4/13/2017, 10:11

Zdravím.
Vampyrizmu jsem se věnoval od 16 do zhruba 20, tématice otherkinů od 17 do asi 24 a magii od 20 do asi 25 let. Poté jsem si dal od těchto věcí pauzu a věnoval se jim pouze povrchně, spíše si sem tam něci přečíst, nebo si malinko rozšířit obzory.

Vampyrizmus
Hltal jsem, co se dalo a začínal jsem na původním VSS. To mě také provedlo základy Procitání a obecně jsem se obeznámil s energiemi, základní manipulací a s duchovním světem jinak, než je křesťanský standard. V společnosti vampýrů jsem strávil dostatek času na to, abych přejal některé jejich rysy. Za vampýra se nepovažuji, ale otherkin terminologií bych mohl být označen za "vampre touched".

Othetkin
Otherkini mi rozšířili vnitřní svět o hodně více a mé energetické a meditační práce se brali hlavne tímto směrem. Jelikož toto téma v té době u nás bylo téměr neznámé, tak jsem se pohyboval primárně v zahraničních komunitách a to jak otevřenených, tak i pár privátních. Zaměřil jsem se primárně na démony (z otherkin hlediska, nikoliv okultistického), multiple systémy a kitsune. Ovšem do kontaktu jsem přišel snad se všemi různými typy.

Magie
Osobní praxe byla primárně experimentální magie zaměřena na tématiku otherkinů. Skupinová praxe zahrnovala různé směry; pohanské rituály, hermetické, voodoo. Dotkl jsem se snad všech možných typů; posese, evokace, invokace, divinace, vedené meditace, etc.
Můj hlavní záměr v magii bylo zjistit její potenciál a možné využiti v otherkin praxi.

Zde to asi ukončím, další věci můžeme doprobrat vrámci vašich dotazů.
Návrat hore Goto down
Manduca
Vampyr
Manduca


Počet príspevkov : 327
Join date : 29.12.2015
Bydlisko : London

Yahallo! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yahallo!   Yahallo! Icon_minitime4/13/2017, 12:25

No ja neeeviem asi nie som moc za prijatie. (srandujem) Som Za , my sme sa rozprávali cez chat niečo málo ale nebudí vo mne niako extra odpudivý dojem Very Happy takže Yollo! Yollo!
Návrat hore Goto down
http://vampyressupportsitemessageboard.yuku.com
Layla

Layla


Počet príspevkov : 1739
Join date : 11.12.2012
Age : 34

Yahallo! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yahallo!   Yahallo! Icon_minitime4/13/2017, 12:54

Vítam ťa,
toto predstavenie je skôr formalita a doplnené predstavenie je dobre spísané. Podľa môjho názoru, už uchádzač dokázal svoje znalosti na chate, kde si ich však mnohí z vás nestihli pozrieť zo záznamu. Z toho dôvodu ponechávam predstavenie otvorené a vzniká tak priestor na vaše dotazy.
Ja som prirodzene ZA prijatie.

Mám však jednu otázku, pod akým pseudonymom si vystupoval na stránkach VSS?
Návrat hore Goto down
https://vampyre-blood.slovakforum.net
Aeldra




Počet príspevkov : 17
Join date : 09.04.2017

Yahallo! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yahallo!   Yahallo! Icon_minitime4/13/2017, 15:42

Na VSS jsem vystupoval pod tímto jménem. Všude vystupuji stejně, je to jednodušší pro mne i pro ostatní.
Návrat hore Goto down
Layla

Layla


Počet príspevkov : 1739
Join date : 11.12.2012
Age : 34

Yahallo! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yahallo!   Yahallo! Icon_minitime4/13/2017, 15:44

Bolo mi to povedomé, len som ho tam nenašla, zrejme som ho prehliadla.
Návrat hore Goto down
https://vampyre-blood.slovakforum.net
Aeldra




Počet príspevkov : 17
Join date : 09.04.2017

Yahallo! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yahallo!   Yahallo! Icon_minitime4/13/2017, 15:51

Přesně by to mělo být aeldra.darklight. Původně jsem se na yuuku registroval kvůli jinému fóru a na VSS jsem moc nepsal.
Návrat hore Goto down
Layla

Layla


Počet príspevkov : 1739
Join date : 11.12.2012
Age : 34

Yahallo! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yahallo!   Yahallo! Icon_minitime4/13/2017, 15:58

Zrejme preto som ťa tam nenašla.
Návrat hore Goto down
https://vampyre-blood.slovakforum.net
Hrobař
Vampyrolog
Hrobař


Počet príspevkov : 1067
Join date : 27.12.2012
Age : 34

Yahallo! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yahallo!   Yahallo! Icon_minitime4/14/2017, 06:40

Jsem proti tomu aby se pouštěli na VB lidi mimo záznam kteří neprošli hlasováním. Povinost napsat představení nikam nezmizela a každý kdo chce hlasovat to uplně klidně může udělat i veřejně tady. Nejvíc na tob vbeztak tratí ti novýčci kteří na VB vstupují aniž by mohli sami sebe prezentovat a se stínem určité pochybnosti v zádech.

Nicméně jsem ZA přijetí. Aeldra je sice ukecaný mystik takže nevěřím že přinese něco prakticky užitečného ale přichází v míru a chce poznat současné trendy. Což mu umožnit můžem.
Návrat hore Goto down
Aeldra




Počet príspevkov : 17
Join date : 09.04.2017

Yahallo! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yahallo!   Yahallo! Icon_minitime4/14/2017, 10:14

Hrobař napísal:
ukecaný mystik
Vynasnažím se Tě nezklamat.
Návrat hore Goto down
Hrobař
Vampyrolog
Hrobař


Počet príspevkov : 1067
Join date : 27.12.2012
Age : 34

Yahallo! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yahallo!   Yahallo! Icon_minitime4/14/2017, 10:17

Tím jsem tě nechtěl nabádat. Rád se budu plést :-D Jen nám sem bohužel chodí dost jedinců co jen planě teoretizuje a jak se o mě obecně ví, já si víc cením praktické stránky věci.
Návrat hore Goto down
Layla

Layla


Počet príspevkov : 1739
Join date : 11.12.2012
Age : 34

Yahallo! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yahallo!   Yahallo! Icon_minitime4/14/2017, 12:04

Pravidlá sú pravidlá, prijímanie cez chat bolo už dávno schválené a ty sám si bol ZA, vtedy ti to neprekážalo, ale dobre, nepôjdem sa hádať, bol si upovedomený a bolo ti to vysvetlené...
Návrat hore Goto down
https://vampyre-blood.slovakforum.net
Sponsored content





Yahallo! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yahallo!   Yahallo! Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Yahallo!
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Útočisko :: Predstavenie-
Prejdi na: