Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum založené v duchu vzájomného rešpektu a medzidruhovej spolupráce.
 
DomovDomov  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Ranum

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Ranum




Počet príspevkov : 18
Join date : 23.12.2017

Ranum Empty
OdoslaťPredmet: Ranum   Ranum Icon_minitime12/23/2017, 18:58

Zdravím moje jméno je Ranum a je mi 31 let. O tomto foru, jako o všech důležitých věcech v mém životě jsem se dověděl vlastně náhodou, i když existuje něco jako náhoda?

Proč jsem tady?
Inu hledal jsem věci ohledně tématiky lykantropie a našel jsem to tady.

Co jsem zač?
To je jedna z otázek, na kterou hledám odpověď. Sám rád říkám jsem Ranum a to jméno mluví za vše. Ale nazvali mě snad vším zejména stínem, nebo dokonce temným i když osobně se úplně nepovažuji za ani jedno. Má mysl je chaotická plná příběhů a vzpomínek…Jsem plný rozporu, a přesto usiluji o jakousi rovnováhu sám v sobě.

Jak dlouho se zajímám o nadpřirozeno?
Po pravdě rád tvrdím, že vnímat jsem začal někdy kolem 16 ti ale nejsem si jistý, zda vlastně vnímám úplně. Nečetl jsem žádnou z knih a nevím, jestli po tom toužím, držím se toho, že knihy zavání dogmaty. Co se týká Magie sám nevím, jak přesně ke mně přichází, ale vím že si vzpomenu na postup nebo na proceduru, která mi muže pomoc na druhou stranu se k tomu uchyluji málokdy. Vím, že neznám vlastně nic ale někdy mám pocit, že toho znám až moc.
Vlastně jsem v tomhle směru zjistil, že někdy je myšlenka nebo postup schován tam kde by to člověk nečekal a stačí se jen dívat stejně jako jsem se naučil tři základní otázky. Proč? Jak? A co to bude stát?
Proč to dělám?
Vlastně se snažím pomáhat lidem kolem mě občas až s komplexem rytíře, a tak jak to jen jde. Pravda většinou pomohu s minimem moci ale vím jak jí vložit a dát trochu energie se prát s tím co na nás chystá osud.

Proč tu chci být?
Myslím ,že když mi náhoda přinesla tohle místo stojí za to ho prozkoumat. Mít oči otevřené a sledovat co přijde dost možná si z toho vezmu to co budu potřebovat abych udělal další kroky a dost možná ty kroky pomohu udělat někomu jinému.
Návrat hore Goto down
Hrobař
Vampyrolog
Hrobař


Počet príspevkov : 1067
Join date : 27.12.2012
Age : 34

Ranum Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ranum   Ranum Icon_minitime12/23/2017, 19:40

Ale jo, jsem PRO.
Návrat hore Goto down
Layla

Layla


Počet príspevkov : 1739
Join date : 11.12.2012
Age : 34

Ranum Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ranum   Ranum Icon_minitime12/23/2017, 21:44

Vela temnoty tu nevidim, ale to je casto len zdanie videne ludskym okom, ci preferovanym oblecenim Smile Ja sama som temna asi ako mesiac na bezoblacnej oblohe???? V kazdom pripade sa mi paci tvoje predstavenie.

Zaujimalo by ma ci mas uz s nejakym forom skusenosti, ak ano, ake?
Ako vychadzas s inymi kinmi? Poznas inych?
Návrat hore Goto down
https://vampyre-blood.slovakforum.net
Ranum




Počet príspevkov : 18
Join date : 23.12.2017

Ranum Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ranum   Ranum Icon_minitime12/24/2017, 08:07

Heh moje zkušenost s temnotou je taková, že mnozí radi nazívají temným to čemu nerozumí a nebo prostě mají moc jednoduché vnímání a nevidí nuance stínu.
To s tím měsícem se mi líbí. Já vždy říkal že jsem stín proto ,že prostě nejsem světlo ale rozhodně nepatřím do tmy.

S fory tohoto typu zkušenosti nemám. Občas jsem našel stránky filmi knížky kde byla schovaná pěkná myšlenka která mě posunula dál. Třeba Malí bohové a myšlenka bůh je tak silný jak je silná víra jeho lidí. Nebo nejokrasnější myšlenka pokud lidé přestanou věřit na otce prasátek(ekvivalent santa klause) pak nevyjde slunce. Prostě spousta takových nádherných schovaných jinotajů ,které mě baví.

Heh slovo kin jsem nečetl dlouho a po pravdě ne jinak než v souvislosti s upíry a jejich hierarchii i když tadychápu se to myslí ve smyslu tvor. Jak vycházím dobře nebo myslím že dobře chvilku jsem docela vycházel i se Strážným ,ale heh jsou moc perfektní a já ne což je škoda. Ale myslím ,že dokážu vyjít s každým pokud je vůle přijmout to ,že ne všichni jsme stejní a pokud to vnímaní nemá nastavené ve smyslu nejsi se mnou jsi proti mě.
Návrat hore Goto down
Hrobař
Vampyrolog
Hrobař


Počet príspevkov : 1067
Join date : 27.12.2012
Age : 34

Ranum Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ranum   Ranum Icon_minitime12/25/2017, 10:32

Slovo kin je zkratka z otherkin tedy něco jako "nečlověk".
A co tedy výš o vampýrech a jejich hierarchii?
Návrat hore Goto down
Ranum




Počet príspevkov : 18
Join date : 23.12.2017

Ranum Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ranum   Ranum Icon_minitime12/25/2017, 15:47

Vlastně jsem o tom přemýšlel odkud znám slovo kin a pak mi došlo že to je nějaká zkomolenina skotštiny ... prostě kin byl něco jako rod a je pravda ta ,že mi v tu chvíli když jsem to psal hlavou prošli upíři.

O upírech ne moc ,nebo ne moc co by stálo za řeč. že jich je moc že hromada z krve přišla na energii jinak ,že dokáží manipulovat a hierarchie je odvislá od věku a toho kdo z koho udělal upíra a tak jenže to taky jen někde. Některé skupiny vlastně fungují dost podobně jako některé skupiny dlaků hierarchii navázané na síle a tak.Třenbam i humorné přišlo když se ke mě dostávali informace skrz dělení upírů jakoby ve směru koho považují za takového prvního a tak.
Návrat hore Goto down
Ranum




Počet príspevkov : 18
Join date : 23.12.2017

Ranum Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ranum   Ranum Icon_minitime12/25/2017, 17:17

Nevím no pro mě je takový ten dar nebo nedar v tom, že mi vše říká něco ale ne moc vžd když potřebuju něco vědět tak se to nějak dovím a je to. A dost si pamatuju takové to prokletí když si pamatujete vlastní smrt a ne jednu. Heh nevím osobně jsem se vždy spší zajimal o tyhle věci z povrchu a strašně mi přišlo krásné jak se to třeba popisuje od White Wolfů s těmi zakonitostmi a tak dávalo to prostě smysl do téhe doby a jeden si pak říká ,že to je prstně ono že v doběk dyje všude kamera se musí všichni přizpůsobit...
Návrat hore Goto down
Hrobař
Vampyrolog
Hrobař


Počet príspevkov : 1067
Join date : 27.12.2012
Age : 34

Ranum Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ranum   Ranum Icon_minitime12/26/2017, 00:05

White wolfové jsou v ledasčem blízko pravdy. ne nadarmo koluje pověst že u základu WOD stáli našinci.
Návrat hore Goto down
Ranum




Počet príspevkov : 18
Join date : 23.12.2017

Ranum Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ranum   Ranum Icon_minitime12/26/2017, 08:23

Ano tu pověst jsem taky slyšel říkali mi že pokdu chceš něco zkovat dej to lidem přímo na oči...ale spíš ty stará pravidla ta nová jsou zvláštní.
Návrat hore Goto down
Layla

Layla


Počet príspevkov : 1739
Join date : 11.12.2012
Age : 34

Ranum Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ranum   Ranum Icon_minitime12/27/2017, 20:49

Dobre, tak ja ťa u nás vítam a ospravedlňujem sa za meškanie. Cez sviatky som bola mimo domov.
Návrat hore Goto down
https://vampyre-blood.slovakforum.net
Sponsored content





Ranum Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ranum   Ranum Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Ranum
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Útočisko :: Predstavenie-
Prejdi na: