Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum založené v duchu vzájomného rešpektu a medzidruhovej spolupráce.
 
DomovDomov  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Predstavenie a oživenie

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
tmadark

tmadark


Počet príspevkov : 1
Join date : 09.07.2019
Age : 34
Bydlisko : Prešov

Predstavenie a oživenie Empty
OdoslaťPredmet: Predstavenie a oživenie   Predstavenie a oživenie Icon_minitime7/9/2019, 18:56

Zdravím všetkých. Kedysi pred rokmi som tu chodievala častejšie a dosť mi to pomáhalo pri ťažkom období, ktoré som mala, potom som stratila adresu, mala som iné veci, atď...
Som veľmi rada, že som túto stránku náhodne práve dnes našla. A budem veľmi rada, ak budem môcť s niekým diskutovať, písať a podobne Basketball
--- asi som tu bola pod iným menom, ale asi dosť podobným ako môj tmadark.
---a mám magic life Smile --- ale odpoviem na čokoľvek a rada spoznám každého, kto mi napíše, zoznámi. Ďakujem pekne! Určite som sa tu nevrátila náhodou Rolling Eyes

Návrat hore Goto down
Kenax

Kenax


Počet príspevkov : 20
Join date : 17.08.2016

Predstavenie a oživenie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Predstavenie a oživenie   Predstavenie a oživenie Icon_minitime8/15/2019, 03:19

Jsem PRO
Návrat hore Goto down
Alchemy
Čitateľ
Alchemy


Počet príspevkov : 273
Join date : 06.01.2013

Predstavenie a oživenie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Predstavenie a oživenie   Predstavenie a oživenie Icon_minitime9/16/2019, 19:59

yeheeeey Smile Smile som ZA !
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Predstavenie a oživenie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Predstavenie a oživenie   Predstavenie a oživenie Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Predstavenie a oživenie
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» predstavenie
» Predstavenie
» Predstavenie
» predstavenie
» Registrácia a Predstavenie!

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Útočisko :: Predstavenie-
Prejdi na: