Fórum založené v duchu vzájomného rešpektu a medzidruhovej spolupráce.
 
DomovDomov  PortálPortál  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Predstavenie

Goto down 
AutorSpráva
RederPočet príspevkov : 579
Join date : 31.05.2013

Predstavenie Empty
OdoslaťPredmet: Predstavenie   Predstavenie Icon_minitime11/25/2014, 23:41

Ahojte,

Samú seba považujem za človeka, o niečo bližšie mám k vlkolakom a „tvorom zeme“, než k upírom.

Moja prax prechádza v poslednom (už dlhšom) čase mnohými zmenami. Vychádzam podľa možností čo najviac z osobnej skúsenosti. Snažím sa o dovedenie naučených techník do hladkej jednoduchosti a spontánnosti; očisťovať/dekonštruovať koncepty, ktoré používam od nanesených interpretácii, ktoré nevychádzali z praxe (napríklad sa nefixujem na koncept 7 čakier a ich presnú polohu, ktorý je prijatý zvonka, patrí konkrétnej kultúre a existuje množstvo variantov a objektívne neexistuje. Pracujem s centrami v tele, ale nevolám ich čakry a sú rozmiestnené pomerne rozmanito, sú subjektívne, sú to moje nástroje). Venujem sa astrálnemu/snovému cestovaniu, práci s energiou, komunikácii, venujem sa práci s prírodou a bytosťami prírody, momentálne sa čiastočne podieľam na liečení a vykladám tarot. Jeden z mojich základných zámerov je zlúčiť fungovanie vo fyzickej realite a v nefyzickej (snovej) - priblížiť ich vnímanie a fungovanie v nich k sebe.

Dôležité je pre mňa porozumenie, ponechanie a prax, nie kontrola a poznanie. Poznanie je len vedľajší dôsledok konania z vyššej vôle. Preto samú seba nepovažujem za mága, ani adepta mágie, síce som si viacero rokov myslela, že magické myslenie je to pravé a kojila som svoju faustovskú túžbu po poznaní - tá sa asi už unavila a dala mi pokoj. Napriek tomu by som nazvala svoju prax spirituálnou. Z magickej literatúry ma zatiaľ najviac oslovil Karika, aj keď by sa našli výhrady; ešte Rudolf Steiner. V postmodernej mágii plánujem bádať viac - napriek tomu, že je to najinovatívnejšie magické hnutie, skrze dekonštrukciu smeruje podľa mňa k niečomu veľmi základnému, jednoduchému a starému, čo je celkom inšpiratívne.

Fóru ponúkam svoj záujem, skúsenosti, názory a pozbierané poznatky, prípadne aj otázky; teší ma stretávať rozmanitosť a snažím sa o budovanie harmonických vzťahov vrámci tejto rozmanitosti.

V "civile" som študent, momentálne tretiak na výške; maľujem, kreslím a robím keramiku.

Toto nie je predstavenie s ktorým som prišla na fórum, ale aktualizované a rozšírené.
Návrat hore Goto down
 
Predstavenie
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Útočisko :: Predstavenie-
Prejdi na: