Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum založené v duchu vzájomného rešpektu a medzidruhovej spolupráce.
 
DomovDomov  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Predstavenie - Vespertilio

Goto down 
+5
Cross
Divotvorca
Reder
Hrobař
Vespertilio
9 posters
AutorSpráva
Vespertilio

Vespertilio


Počet príspevkov : 7
Join date : 25.01.2018

Predstavenie - Vespertilio Empty
OdoslaťPredmet: Predstavenie - Vespertilio   Predstavenie - Vespertilio Icon_minitime1/25/2018, 19:05

Zdravím všetkých.
Prelistoval som pár predstavení a rozhodol som sa, že sa registrujem tiež. Neviem vlastne ani ako začať, predstavenia mi nikdy nešli, aj keď je dôležité urobiť prvý dojem.

Som zo Slovenska, ako je už zrejmé, konkrétnejšie z Karpatskej lokality. Vek? Tiahne mi na 30. Z podnadpisu stránky som vydedukoval, že sa tu nachádzajú užívatelia mnoha druhov. Sám seba radím k vampýrom. Možno sa pýtate, ako som si istý tým, čím som, alebo či mám dôkaz. Dopredu Vám odpoviem, žiadny dôkaz nemám. Iba ten pocit, ktorý trvá už dve desaťročia. Tak, ako niekto vie, že má chrípku, ja viem, kto som. Neviem, či Vám to dáva zmysel, nechcem pôsobiť dojmom psychiatrického pacienta.

Sám seba považujem za stabilnú a vyrovnanú osobu. Vo voľnom čase si rád čítam literatúru, rád píšem prózu a celkovo zdokonaľujem svoju pravú mozgovú hemisféru. Taktiež rád fotím. Nemám konkrétny okruh fotografií, fotím všetko, čo mi príde zaujímavé a čo ma niečim priťahuje. Rovnako rád tvorím hudbu.

Čo môžem ponúknuť tejto komunite? Vzhľadom na Váš počet toho asi toľko nebude. Predpokladám, že väčšina tém a diskusií už bola prebratá. Môžem ponúknuť svoju mienku na rôznu problematiku, ktorou sa zaoberáte. Riešenie hocijakých problémov, rébusov atď. ma duševne uspokojuje.

Čo očakávam? Miesto, kde nájdem pochopenie a pocit spolupatričnosti.
Návrat hore Goto down
Hrobař
Vampyrolog
Hrobař


Počet príspevkov : 1067
Join date : 27.12.2012
Age : 34

Predstavenie - Vespertilio Empty
OdoslaťPredmet: Re: Predstavenie - Vespertilio   Predstavenie - Vespertilio Icon_minitime1/26/2018, 11:44

Jsem PRO. Oceňuji střízliví přístup.
Návrat hore Goto down
Reder




Počet príspevkov : 580
Join date : 31.05.2013

Predstavenie - Vespertilio Empty
OdoslaťPredmet: Re: Predstavenie - Vespertilio   Predstavenie - Vespertilio Icon_minitime1/26/2018, 11:49

Vitaj.

Aké knihy rád čítaš? Aký druh hudby skladáš?

Tiež som za.
Návrat hore Goto down
Vespertilio

Vespertilio


Počet príspevkov : 7
Join date : 25.01.2018

Predstavenie - Vespertilio Empty
OdoslaťPredmet: Re: Predstavenie - Vespertilio   Predstavenie - Vespertilio Icon_minitime1/26/2018, 12:30

Reder napísal:
Vitaj.

Aké knihy rád čítaš? Aký druh hudby skladáš?

Tiež som za.
Momentálne mám rozčítanú Najchladnejšie dievča v meste chladu od Holly Blackovej, dnes som objednával trilógiu od Kevina Hearna - Prohnaný, Prokletý, Praštený.
Hudbu väčšinou nu-metalového a rockového charakteru, keďže som hrdým vlastníkom gitary Fender Squier.
Návrat hore Goto down
Hrobař
Vampyrolog
Hrobař


Počet príspevkov : 1067
Join date : 27.12.2012
Age : 34

Predstavenie - Vespertilio Empty
OdoslaťPredmet: Re: Predstavenie - Vespertilio   Predstavenie - Vespertilio Icon_minitime1/26/2018, 12:36

Další vampýří umělec. To je radost :-D
Město chladu je poměrně zajímaví koncept fungování vampýřího gheta.
Návrat hore Goto down
Divotvorca
Čitateľ
Divotvorca


Počet príspevkov : 212
Join date : 27.02.2014
Age : 47

Predstavenie - Vespertilio Empty
OdoslaťPredmet: Re: Predstavenie - Vespertilio   Predstavenie - Vespertilio Icon_minitime1/26/2018, 14:27

Tiež som ZA.
Návrat hore Goto down
Cross

Cross


Počet príspevkov : 3
Join date : 25.10.2017
Age : 25

Predstavenie - Vespertilio Empty
OdoslaťPredmet: Re: Predstavenie - Vespertilio   Predstavenie - Vespertilio Icon_minitime1/27/2018, 04:17

Také PRO.
Návrat hore Goto down
Vespertilio

Vespertilio


Počet príspevkov : 7
Join date : 25.01.2018

Predstavenie - Vespertilio Empty
OdoslaťPredmet: Re: Predstavenie - Vespertilio   Predstavenie - Vespertilio Icon_minitime1/27/2018, 08:30

Ďakujem za priaznivé odpovede.
Návrat hore Goto down
Ranum




Počet príspevkov : 18
Join date : 23.12.2017

Predstavenie - Vespertilio Empty
OdoslaťPredmet: Re: Predstavenie - Vespertilio   Predstavenie - Vespertilio Icon_minitime1/28/2018, 14:10

Hmm dovolím si lehkou otazku i dkyž uprírstvo je mi cizí ale jaký druh upíra? myslí mtím k čemu si myslíš že tíhneš?
Návrat hore Goto down
Vespertilio

Vespertilio


Počet príspevkov : 7
Join date : 25.01.2018

Predstavenie - Vespertilio Empty
OdoslaťPredmet: Re: Predstavenie - Vespertilio   Predstavenie - Vespertilio Icon_minitime1/28/2018, 19:02

Ranum napísal:
Hmm dovolím si lehkou otazku i dkyž uprírstvo je mi cizí ale jaký druh upíra? myslí mtím k čemu si myslíš že tíhneš?
Vždy som sa považoval za energetického Sucubusa.
Návrat hore Goto down
Hrobař
Vampyrolog
Hrobař


Počet príspevkov : 1067
Join date : 27.12.2012
Age : 34

Predstavenie - Vespertilio Empty
OdoslaťPredmet: Re: Predstavenie - Vespertilio   Predstavenie - Vespertilio Icon_minitime1/28/2018, 21:29

Takže žádné pití krve? Ani trošku? :-D
Návrat hore Goto down
Kenax

Kenax


Počet príspevkov : 20
Join date : 17.08.2016

Predstavenie - Vespertilio Empty
OdoslaťPredmet: Re: Predstavenie - Vespertilio   Predstavenie - Vespertilio Icon_minitime1/29/2018, 00:13

PRO
Návrat hore Goto down
Vespertilio

Vespertilio


Počet príspevkov : 7
Join date : 25.01.2018

Predstavenie - Vespertilio Empty
OdoslaťPredmet: Re: Predstavenie - Vespertilio   Predstavenie - Vespertilio Icon_minitime1/29/2018, 09:17

Hrobař napísal:
Takže žádné pití krve? Ani trošku? :-D
Nepokúšaj diable! Very Happy A teraz vážne.... nejaké nutkanie tam občas je, ale zatiaľ som ho vždy úspešne ignoroval.
Návrat hore Goto down
Alchemy
Čitateľ
Alchemy


Počet príspevkov : 273
Join date : 06.01.2013

Predstavenie - Vespertilio Empty
OdoslaťPredmet: Re: Predstavenie - Vespertilio   Predstavenie - Vespertilio Icon_minitime1/29/2018, 21:04

Zaujímavé predstavenie, Nuž čom nie. Ja som ZA.
Návrat hore Goto down
Layla

Layla


Počet príspevkov : 1739
Join date : 11.12.2012
Age : 34

Predstavenie - Vespertilio Empty
OdoslaťPredmet: Re: Predstavenie - Vespertilio   Predstavenie - Vespertilio Icon_minitime1/30/2018, 10:33

Vitaj Vespertilio.
Tvoje predstavenie sa mi páči. Je triezve, nenútené a zdá sa, že zdieľame nadšenie pre podobný okruh literárnych žánrov Smile

Len by ma ešte zaujímalo, čím si sa z našej oblasti zaoberal, či sa snažíš svoj rozvoj zamerať určitým smerom a ak áno, tak akým.

Inak nemám dôvod čakať a vítam ťa na VB.

(Len taká drobnosť, ak som správne pochopila, tak si muž, teda energetický incubus Wink )
Návrat hore Goto down
https://vampyre-blood.slovakforum.net
Vespertilio

Vespertilio


Počet príspevkov : 7
Join date : 25.01.2018

Predstavenie - Vespertilio Empty
OdoslaťPredmet: Re: Predstavenie - Vespertilio   Predstavenie - Vespertilio Icon_minitime1/30/2018, 12:12

Layla napísal:
Vitaj Vespertilio.
Tvoje predstavenie sa mi páči. Je triezve, nenútené a zdá sa, že zdieľame nadšenie pre podobný okruh literárnych žánrov Smile

Len by ma ešte zaujímalo, čím si sa z našej oblasti zaoberal, či sa snažíš svoj rozvoj zamerať určitým smerom a ak áno, tak akým.

Inak nemám dôvod čakať a vítam ťa na VB.

(Len taká drobnosť, ak som správne pochopila, tak si muž, teda energetický incubus Wink )
Áno, pochopila si to správne. Dá sa povedať, že konkrétny smer rozvoja nemám. V podstate len získavam informácie z rôznych zdrojov a snažím sa to nejako sumarizovať do väčšieho celku. A čím som sa zaoberal? Ako som už spomenul (viacero smerov), v podstate od histórie nášho druhu až po súčasnosť, rozdelenie, schopnosti atď. Taktiež mám už nejaký ten prieskum iných bytostí za sebou. O niektorých je viac informácií, o niektorých menej, o niektorých takmer žiadne (zatiaľ). Sústreďoval som sa hlavne na vampýrov, lykanov, ich vplyv na slovanský folklór a ústne tradovanie povestí. Taktiež menej známe/zdokumentované bytosti ako víly, trollovia, škriatkovia, elfovia atď. Moju pozornosť momentálne lákajú tieňové bytosti (pozor, nie duchovia), vzhľadom na to, že väčšina informácií o nich sú výmysly a kto chce niečo zistiť, musí sa naozaj až prebojovať k pravde.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Predstavenie - Vespertilio Empty
OdoslaťPredmet: Re: Predstavenie - Vespertilio   Predstavenie - Vespertilio Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Predstavenie - Vespertilio
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» predstavenie
» Predstavenie
» Predstavenie
» predstavenie
» Registrácia a Predstavenie!

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Útočisko :: Predstavenie-
Prejdi na: