Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum založené v duchu vzájomného rešpektu a medzidruhovej spolupráce.
 
DomovDomov  PortálPortál  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Pravidlá a podmienky užívania

Goto down 
AutorSpráva
Layla

Layla

Počet príspevkov : 1739
Join date : 11.12.2012
Age : 31

Pravidlá a podmienky užívania Empty
OdoslaťPredmet: Pravidlá a podmienky užívania   Pravidlá a podmienky užívania Icon_minitime11/13/2013, 20:59

A) Další průběh přijímacího řízení

Po splnění základních podmínek k registraci je spuštěno hlasování, ve kterém se stávající členové fóra vyjádří, zda jsou PRO či PROTI přijetí uchazeče. Hlasování trvá 48 hodin od chvíle uveřejnění Představení. V prípade potreby je možné ho predĺžiť. O predĺženie predstavenia je uchádzač povinný požiadať. V prípade, že tak neučiní, má vedenie aj napriek pozitívnym hlasom, možnosť zamietnuť vstup tomuto užívateľovi.

Hlasování je ukončeno po dané lhůtě a následuje sečtení hlasů. Výsledek, který je jednoznačný, je i výsledkem konečným. V případě remízy o výsledku rozhodnou administrátoři VB.

V případě zamítnutí žádosti o přístup se může uchazeč o opětovný vstup pokusit nejdříve za 6 měsíců. Nové představení musí obsahovat především zmínku o nicku/nicích, který/které uchazeč použil dříve, a to z důvodů, aby si uživatelé mohli dohledat předchozí důvody zamítnutí. V případě, že tak uchazeč neučiní, po odhalení následuje okamžitý a trvalý BAN.
  
B) Pravidla fóra

Všichni členové fóra jsou povinni dodržovat společná pravidla chování:

1. Registrací se každý zavazuje dodržovat a ctít tato pravidla.

2. Je zakázáno publikovat příspěvky, které jsou v rozporu se zákony SR a ČR. Porušení tohoto pravidla následuje BAN.

3. Je zakázáno porušování autorských práv nebo zanechávání odkazů, které by mohly vést k vědomému porušení autorských práv. Je zakázáno kopírovat či jinak zpřístupňovat příspěvky místních uživatelů bez jejich svolení.

4. Po zveřejnení se všechny příspěvky stávají vlastnictvím fóra! V případě nutnosti úpravy vlastního témata, či příspěvků, má jejich autor možnost obrátit se na moderátora dané sekce který mu vyhoví. Mazání témat a příspěvků je však zakázané, pokud neporušují některá z těchto pravidel!

5. Účty nemažeme na požiadanie užívateľov, je však možné požiadať o BAN, či preradenie do skupiny Zamietnuté žiadosti. Avšak žiadosti o zmazanie prípadných príspevkov nebude vyhovené s odvolaním sa na body B)1;4.

6. Zveřejňování osobních údajů ostatních uživatelů na chatu či v příspěvcích je zakázané a uživatel, který tak konal, obdrží okamžitý ban. V případě, že se taková informace objeví na fóru, bude neprodleně odstraněna.

7. V případě vulgárních či rasistických příspěvků mohou poškozené strany pořídit print-screen daného příspěvku a ten postoupit Administrativě k přezkoumání. Viník obdrží BAN.

8. V případě, že se uživatel nepřihlásí alespoň jednou po dobu 30ti dnů, jsou mu odebrány hodnosti a funkce a je přesunut na pozici čitatele, pokud neuvede důvody své dlouhé nepřítomnosti předem.
 
9. Změny a úpravy pravidel
Veškerá pravidla mohou být změněna bez předchozího upozornění Administrátory fóra. Následně bude zveřejněno upozornění na tuto změnu a její odůvodnění v sekci Oznámení

10. Krizová situace:
Je situace, při které nelze aplikovat žádné pravidlo. V takovém případě přebírá odpovědnost za daný průběh a výsledek administrativa  fóra. Po úplném vyřešení vzniklé situace je povinnost administrace sepsat a uplatnit takové pravidlo, které by takovou situaci řešilo v případech budoucích

11. Multiúčty:
Je zakázáno sdílet účet s jakoukoli jinou osobou. Platí zde tvrzení: jeden účet, jeden uživatel. Pokud bude zjištěno porušení tohoto pravidla, následuje BAN všech takových účtu daného uživatele.

12. Vedenie si vyhradzuje:
Mimo zmeny pravidiel si tiež vyhradzujeme právo rozhodovať o tom, kto bude z fóra vykázaný. Dôvodom na vykázanie sa môže stať dlhotrvajúca neaktivita v oblasti prispievania. Nevhodné, vulgárne a konfliktné správanie voči užívateľom a vedeniu fóra. Posudzuje sa tiež dôveryhodnosť daného člena. O vykázaní vždy rozhoduje kompletné vedenie fóra.
Návrat hore Goto down
https://vampyre-blood.slovakforum.net
 
Pravidlá a podmienky užívania
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Útočisko :: Úvod-
Prejdi na: