Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum založené v duchu vzájomného rešpektu a medzidruhovej spolupráce.
 
DomovDomov  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Lilith

Goto down 
AutorSpráva
Layla

Layla


Počet príspevkov : 1739
Join date : 11.12.2012
Age : 34

Lilith Empty
OdoslaťPredmet: Lilith   Lilith Icon_minitime10/5/2014, 12:10

Moje pôvodné predstavenie v skrátenej verzii.

Zdravím vás. Som tak trocha netypická vampyrka a mám 24 rokov. Svoju prezývku som si nevybrala sama, bola mi daná mojimi priateľmi. Lilith je však jednou z mojich obľúbených postáv a často je i mojou múzou.

Nikdy som nezapadala medzi ľudí a už od útleho detstva sa okolo mňa dialo veľa zvláštnych vecí. Pohybovali sa okolo mňa veci, padali obrazy, šálky sa skladali a bola som citlivá na energie a entity.
O nadprirodzené javy sa zaujímam od predškolského veku. Začínala som s dokumentami, ktoré dávali v tv. I vo svojich slabších obdobiach som vo svojom záujme o nadprirodzeno nepoľavovala.
Moje schopnosti sa začali aktívne prejavovať keď som mala 14 rokov. Manipulácia, predovšetkým s opačným pohlavím, lepší odhad na ľudí vďaka zvýšenej vnímavosti a intuícii, akési cítenie blížiacej sa smrti, keď šlo o mojich priateľov a rodinu. Opätovne zvýšená citlivosť na energie a entity. V tomto období som začala komunikovať s entitami. Zároveň som však začala byť voči svojmu okoliu odťažitá. Stala som sa nespoločenskou samotárkou so sklonmi k náhlim depresiám. Tento stav sa rokmi zlepšil, i keď som stále radšej sama, alebo v kruhu najbližších, veľká spoločnosť už nie je nič pre mňa.
Svoj prvý blog som založila v roku 2008 a do dnes je pod mojím dohľadom. Témou blogu je vampyrizmus, no časom bola téma rozšírená o vlkolakov, mágiu, hermetizmus a alchýmiu, popis schopností súvisiacich s energetickou manipuláciou, lucídne snívanie, astrálne cestovanie, automatické kreslenie a písanie.
Vďaka tomuto blogu som mala možnosť stretnúť sa s prvými otherkinmi a som za to veľmi rada, lebo mi ukázali kam skutočne patrím a kde je moje miesto.
Od tej doby sa snažím na sebe pracovať a trénovať. Netvrdím, že som dokonalá. Veľa vecí neviem a mnohému stále nerozumiem.
V mojom okolí je stále dosť entít, predovšetkým démonov. Stali sa súčasťou môjho prostredia, no náš vzťah je založený na vzájomnom rešpekte a len občasných potýčkach.
Venovala som sa mágii, astrálnemu cestovaniu, videniu aury, manipulácii s energiami, tréningu imaginácie, technikám otvorenia tretieho oka, automatickému kresleniu a chvíľu i písaniu, energetickému scanu, tarotu, komunikácii s inými entitami, zbieram rôzne kryštály a polodrahokamy.
Medzi moje záľuby patrí kreslenie, som závislá od čítania kníh a ich hromadenia, písanie príbehov a občasná tvorba poézie, som fanúšikom mnohých anime a rada si prečítam i mangu.
Mám tiež veľmi rada zvieratá, v súčasnej dobe mám 2 psov a kocúra.

K fóru:
Mojim želaním je založiť harmonickú komunitu, ktorá má za cieľ pomôcť precitajúcim otherkinom v nájdení samých seba a prostredníctvom praktických projektov vylepšovať schopnosti skúsenejších otherkinov. Cieľom by malo byť zdieľanie informácií za účelom obohacovania našich vedomostí a pomoc pri tréningu schopností.

Lilith
Návrat hore Goto down
https://vampyre-blood.slovakforum.net
 
Lilith
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Útočisko :: Predstavenie-
Prejdi na: